Кошик
Що повинен знати покупець при покупці вікон
Контакти
Ваша Оселя
+38097845-44-55Валентина
+38063447-44-55Валентина
+38067292-44-55Микола
+38067672-76-24Олена
Валентина , Микола, Олена
УкраїнаЛьвівська областьЛьвіввул. Городоцька, 138; вул.Хімічна,1
Мапа

Що повинен знати покупець при покупці вікон

Ось прийшов той день, коли ви надумали замінити вікна собі, вам набридло їх фарбувати, набридли протяги взимку, шум просто дістав вас. І нарешті ви зібрали певну суму грошей і готові до такої дорогої покупки, і тепер вас точно ніщо не зупинить. Ну от

Що повинен знати покупець при покупці вікон

Ось прийшов той день, коли ви надумали замінити вікна собі, вам набридло їх фарбувати, набридли протяги взимку, шум просто дістав вас. І нарешті ви зібрали певну суму грошей і готові до такої дорогої покупки, і тепер вас точно ніщо не зупинить. Ну от ви відкрили газету, щоб знайти фірму, у якій розмістити свій своє замовлення, і жахнулися.

Такої кількості фірм, що виробляють металлопалстікове вікна, ви не очікували побачити. Ви в повному розпачі, що робити? Куди піти?

Ми спробуємо допомогти вам у цьому в питанні, спробуємо розповісти і пояснити основні "закони", на які потрібно звернути увагу при виборі такої дорогої покупки. У цій статті ми спробуємо розповісти вам, як зробити правильний вибір при купівлі металопластикових вікон. Ця стаття не є рекламною, ми просто спробуємо хоч трохи розвіяти ваші сумніви з приводу вибору, який завжди залишиться за вами.

1. Ніколи не женіться за ціною.

Не буває такого, щоб хороше вікно коштувало дешево. Пройшли вже ті часи і зараз вже час зрозуміти, що дешевих і в той же час якісних речей не буває. У дешевизні завжди є якийсь підступ, який дуже важко вловити в незнайомій вам сфері. На що потрібно звертати уваги? Про це читайте нижче.

Як правило, при покупці металопластикового вікна вас цікавить тільки назва профілю, вам не цікаво яку фурнітуру, яке скло використовує виробник, а взагалі чи є всередині армування (і таке буває).

Часто буває, що виробники вибирають дорогий профіль, але при виробництві вікна з цього профілю використовують дешеву комплектацію. Наприклад, хороший німецький профіль, знаменита торгова марка, вам дуже все подобається, і біленький, і глянсовий, загалом все клас, ви всім задоволені. І ось настав той довгоочікуваний час, вам привозять вікна, встановлюють, ви раді до безумства, але проходить деякий час, і ви починаєте помічати, що туго працює ручка, нещільний притиск стулки до рами, починає все тріщати, пищати. Ви відразу телефонуйте на фірму, де розміщували замовлення, а вам у відповідь говорять (наприклад):

- А що ж ви хотіли за таку вартість? Самі ж вибрали, от якщо б ви доплатили ще трохи, то ми б вам поставили добротну німецьку фурнітуру, а так вибачте.

Ще один приклад, дорогий і якісний профіль і фурнітура начебто нічого, а ось склопакет низької якості. Чим це загрожує? А тим, що склопакет може розгерметизувався і, відповідно, моментально втратить свої властивості. Не полінуйтеся запитати у менеджера, яке скло використовується (виробник, марка, товщина), які герметики використовуються. Де роблять склопакети. І обов'язково попросіть сертифікат відповідності.

2. Культура збирання і зовнішній вигляд.

Можна використовувати класний профіль, хорошу фурнітуру, дорогу комплектацію, але сама якість виробленого вікна може бути просто жахливим. Ось на що потрібно звернути увагу при огляді зразка в магазині, де ви хочете розмістити замовлення:
Оглядайте саму поверхню профілю.
Звертайте увагу на зачищення зварних швів, рівномірні вони? Акуратні?
На підрізування штапиків. Чи добре вони стикуються в кутах? Чи немає щілин?
перевірки функціонування фурнітури (запірних механізмів).

3. Монтаж.

Обов'язково замовляйте вікно з монтажем, не намагайтеся встановити його самостійно.

При розміщенні замовлення поцікавтеся у менеджера з приводу технології монтажу, які кріплення використовуються, піна, як взагалі відбувається монтаж.

Від монтажу багато чого залежить. Якщо вікна змонтовано "неправильно", то через це можуть "потіти" скла, затікати вода з вулиці, буде погано працювати фурнітура, якщо конструкція встановлена не за рівнем. Запитайте ще, на чому доставляють вікна, використовують спеціалізовану машину або "як вийде"? Запам'ятайте: металопластикові конструкції необхідно перевозити тільки у вертикальному положенні, тобто стоячи.

Ну і наостанок!

Задавайте більше питань менеджеру, слухайте уважно його відповіді, вони повинні бути чіткі і вичерпні. Якщо бачите що менеджер погано орієнтується, зверніться до іншого. І головне: не бійтеся питати.

Бажаємо вам вдалого вибору!

facebook twitter